O firmie

Daszkinawymiar.pl to nowoczesna firma, która na pierwszym miejscu w swojej działalności stawia indywidualne podejście do każdego klienta. Doskonale wiemy, że Państwa zadowolenie w dużej mierze przyczynia się do sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

Nasze zaangażowanie w idealną obsługę klienta oraz profesjonalizm w wykonywaniu zleceń stanowi o naszej przewadze konkurencyjnej na rynku. 
 
Firma w swojej działalności od zawsze stawiała na marketing indywidualny, jeden do jednego. Sądzimy, że tylko realizacje dostosowane ściśle do wymogów klienta są w stanie w pełni go zadowolić. Daszkinawymiar.pl jako przedsiębiorstwo powstało w wyniku poszukiwania ofert daszków skrojonych „na miarę potrzeb”. Na rynku, wbrew pozorom, takich firm jest niewiele. Jest to więc słabo zagospodarowana nisza rynkowa, w której klientom trudno jest odnaleźć godnego zaufania wykonawcę. 
 
Jesteśmy ludźmi doskonale znającymi się na swojej pracy, fachowcami, których solidności i rzetelności każdy może zaufać. Doświadczenie na rynku daszków i zadaszeń sprawia, że firma może ciągle doskonalić swą strategię i modyfikować cele, do których konsekwentnie stara się dążyć. U nas na pierwszym miejscu zawsze będzie klient i jego satysfakcja z dobrze wykonanego zlecenia.  
 
Siedziba firmy Daszkinawymiar.pl zlokalizowana jest w województwie śląskim, w Częstochowie, niemniej jednak realizujemy zlecenia z całej Polski. 
 
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Gwarantujemy idealne dopasowanie daszków do Państwa unikalnych wymagań.